top of page

Otázky a odpovede

Máte otázku? Sme tu pre Vás.
 • BEZPEČNOSŤ
  Hliníkové rámy sú navrhnuté kvôli bezpečnosti. Výber hliníkových dverí a okien poskytuje pevnú a stabilnú ochranu proti mechanickému poškodeniu. Použitím bezpečnostného skla je možné dosiahnuť ešte vyšší stupeň bezpečnosti.
 • ÚSPORA ENERGIE
  Pozornosť upriamená na životné prostredie a úspory pri hospodárení s energetickými zdrojmi nachádza v hliníkovom ráme s tepelným mostom silného spojenca. Voľba hliníka je v tomto prípade viac ako víťazná. Okno s tepelným mostom umožňuje tepelne izolovať prostredie (nízke hodnoty prechodu tepla aj vďaka technológii tepelného mostu) s menším rozptylom tepla. Ako v lete počas najteplejších mesiacov, tak aj v zime počas chladných mesiacov, je optimálna jeho izolačná funkcia.
 • ZVUKOVÁ IZOLÁCIA
  Ticho a pokoj sú pozitíva, ktoré v dome hľadáme. A preto je jednou z najväčších výhod hliníkových okien a dverí zvuková izolácia. Dvojité plus tohto aspektu spočíva v možnosti kvalitatívneho vylepšenia zvukovej atmosféry doma a v zaručení maximálneho súkromia rozhovorov a života vo vnútri.
 • UDRŽATEĽNOSŤ
  Spolu s dôrazom na energetickú účinnosť treba brať do úvahy aj ekologickú stopu hliníkových okien, pretože majú vplyv na naše životné prostredie a planétu. Pokiaľ ide o udržateľnosť, hliník nemá obdoby: zaručuje 100% recyklovateľnosť materiálu. Je to materiál vynikajúci pre našu súčasnú dobu, pretože zaručuje úplné opätovné použitie.
 • TRVANLIVOSŤ
  Na rozdiel od iných, ľahšie sa kaziacich materiálov, je výber hliníkových okien a dverí predvídavou a dlhotrvajúcou voľbou. Hliník je materiál obzvlášť odolný voči atmosférickým vplyvom.
 • PRESVETLENIE
  Vizuálne je hliník materiálom, ktorý dodáva prostrediu jas a živosť. Vytvára variácie, hry svetla a dáva značný pocit slobody. Vzhľadom na jeho osobitosti a potenciál je schopný byť len veľmi málo viditeľný a podporuje veľké okná, ktoré v rámoch poskytujú široké a panoramatické perspektívy.
 • ÚDRŽBA
  Odolnosť proti poveternostným vplyvom umožňuje hliníkovým rámom vydržať v priebehu času, ale zároveň zaisťuje nízky režim údržby, oveľa vyšší pre iné druhy materiálov.
bottom of page