top of page
SL1600TT_Vista_da_Prospettiva_Laterale.jpg

Posuvné dvere

Spoľahlivé a krásne dvere do sveta.

Elegantný vzhľad a veľké efektné presklenie s moderným dizajnom.   Zaručia jedinečné priestorové zážitky a pôsobivé výhľady.

Sklopno-posuvné dvere PSK- Portal      

Vychádzajú zo štandardných balkónových dverí. Otočením kľučky do polohy otvoriť sa krídlo uvoľní a je ho možné nechať otvorené na ventiláciu. Potiahnutím smerom dovnútra a vysunutím z rámu ho môžeme posúvať po koľajnici do strany pred fixné zasklenie.

Zdvižno-posuvné dvere HST- Portal

Krídlo sa pohybuje v jednej osi po celej šírke dverí. Otočením kľučky do polohy otvorené sa krídlo nadvihne, tým sa uvoľní a posúva sa do strany priamo v ráme. Poskytuje jednoduché a komfortné ovládanie. Výhodou je bezbariérový prechod pre maximálny komfort.

Výhody našich posuvných dverí:

Pohodlné

Jednoduché a nenamáhavé ručné ovládanie.

Panoramatické

Opticky zväčšia miestnosť, krásny výhľad.

Bezbariérové 

Pohodlný prechod, skrytá konštrukcia prahu.

Slnečná energia

Praktické využite veľkej plochy skla.

Presvetlené

Zaručia prirodzené osvetlenie miestnosti.

Schémy otvárania 

Široké možnosti konfigurácie krídel.

PMPREMIUM PLUS

PVC | PSK – Portal 

Plastové sklopno-posuvné dvere PMPREMIUM PLUS získajú viac miesta a svetla. Je to originálne prepojenie exteriéru a interiéru. Jednoduché a ľahké ovládanie, možnosť otvorenia  na ventilačku ako pri klasickom okne. Praktické riešenie za priaznivú cenu. Najdostupnejšie posuvné dvere na balkón či terasu. 

Špičkové tepelno-izolačné 
a zvukovo-izolačné vlastnosti

7-komorový profil a tri tesnenia

Moderný dizajn

1_POSUV_PMPREMIUM PLUS_PSK.jpg

- stavebná hĺbka krídla 82 mm     - veľký rozsah šírky zasklenia až do 52 mm  - možnosť vyklápania ako bežné plastové okná  - moderný dizajn  - 7-komorový profil a tri tesnenia   - umocňujú pocit otvoreného priestoru    - pestrá škála farieb a imitácií dreva   - vysoké statické hodnoty   - zasklievacia drážka znižujúca tepelné straty   - špičkové tepelno-izolačné a zvukovo-izolačné vlastnosti   

2_POSUV_PMPREMIUM-PLUS_HST.png

- moderný dizajn   - fascinujúce panoramatické výhľady  - stavebná hĺbka krídla 82 mm   - stavebná hĺbka dvojkoľajnicového rámu 194 mm   - veľký rozsah šírky zasklenia až do 52 mm   - pestrá škála farieb a imitácií dreva  - nadčasová elegancia a funkčnosť   - vysoké statické hodnoty   - zasklievacia drážka znižujúca tepelné straty   - špičkové tepelno-izolačné a zvukovo-izolačné vlastnosti  

PMPREMIUM PLUS

PVC | HST – Portal 

Plastové zdvižno-posuvné dvere PMPREMIUM PLUS vďaka spôsobu otvárania umožňujú pohodlne rozšíriť obytný priestor. Odsunutím pohyblivého krídla môžeme dosiahnuť veľmi široké priechody. Prinášajú obrovské možnosti usporiadania a využitia priestoru. Moderné riešenia zaisťujú spoľahlivosť a komfort používania.

Špičkové tepelno-izolačné
a zvukovo-izolačné vlastnosti               

Fascinujúce panoramatické výhľady

Nadčasová elegancia a funkčnosť

PMEXCLUSIV PLUS

ALU | PSK – Portal 

Hliníkové sklopno-posuvné dvere PMEXCLUSIV PLUS sú veľmi obľúbené, posuvom do strany šetria vnútorný priestor, ale zároveň umožňujú pohodlné ovládanie a vetranie na ventilačku. Sú elegantným riešením pre rozšírenie a presvetlenie obytného priestoru. Splňte si svoj sen o modernom bývaní.

Špičkové tepelno-izolačné

a zvukovo-izolačné vlastnosti    

Moderný dizajn

Vysoké statické hodnoty

3_POSUV_PMEXCLUSIV-PLUS_PSK.png

- moderný dizajn     - stavebná hĺbka krídla 78 mm  - veľký rozsah šírky zasklenia až do 61 mm   - umocňujú pocit otvoreného priestoru  - trojité tesnenie, prerušenie tepelného mostu   - váha krídla až 200 kg  - vysoké statické hodnoty  - možnosť vyklápania ako bežné hliníkové okná  - dostupný v širokej palete farieb RAL a imitácie dreva  - dodatočné zateplenie v časti pod sklom a vnútri profilu po celom obvode   

PM-EXCLUSIV-PLUS.png

- stavebná hĺbka dvojkoľajnicového rámu 160 mm   - stavebná hĺbka trojkoľajnicového rámu 247 mm    - stavebná hĺbka krídla 67 mm  - váha krídla až 400 kg  - pohodlné otváranie a zatváranie  - pestrá škála farieb a imitácií dreva   - moderný dizajn a moderné technológie   - veľký rozsah šírky zasklenia až do 50 mm   - dvojité tesnenie, prerušenie tepelného mostu   - fascinujúce panoramatické výhľady  

PMEXCLUSIV PLUS

ALU | HST – Portal 

Hliníkové zdvižno-posuvné dvere PMEXCLUSIV PLUS vychádzajú v ústrety trendom pre použitie v nízkoenergetických stavbách, kde sú vysoké požiadavky na tepelno-izolačné vlastnosti. Samozrejmosťou sú výborné akustické vlastnosti. Umožňujú maximalizovať presklenú plochu, čo poskytuje viac prirodzeného svetla v miestnosti. 

Moderný dizajn a moderné technológie

Pohodlné otváranie a zatváranie

Fascinujúce panoramatické výhľady

PMELEGANT PLUS 

ALU | HST – Portal 

Hliníkové zdvižno-posuvné dvere PMELEGANT PLUS sú z výrazne pevného a odolného systému, ktorý umožňuje použite veľkých rozmerov pri zachovaní výnimočnej ovládateľnosti posuvných častí portálu. Precízny chod kovania zabezpečuje špičkovú a jednoduchú manipuláciu a zároveň prispieva k vysokej stabilite a bezpečnosti.

Moderný dizajn pre moderné bývanie 

Nadčasová elegancia a funkčnosť

Veľké efektívne presklenie a opticky zväčší interiér  

5_POSUV_PMELEGANT-PLUS.png

- stavebná hĺbka dvojkoľajnicového rámu 174 mm   - stavebná hĺbka trojkoľajnicového rámu 271 mm   - stavebná hĺbka krídla 77 mm   - veľký rozsah šírky zasklenia až do 58 mm   - váha krídla až 400 kg   - nadčasová elegancia a funkčnosť  - dvojité tesnenie, prerušenie tepelného mostu  - možnosť prevedenia otvoreného rohu 90°  - moderný dizajn pre moderné bývanie   - veľké efektívne presklenie opticky zväčší interiér   - pestrá škála farieb a imitácií dreva    

Spoľahlivé a krásne dvere do sveta.

Elegantný vzhľad a veľké efektné presklenie s moderným dizajnom.   Zaručia jedinečné priestorové zážitky a pôsobivé výhľady.
PMPMPMfarby.png

Spoznajte farby pre posuvné dvere, ktoré zdôraznia výnimočnosť   

Každý nájde tú svoju

abstract-grey-background-horizontal-lines-blinds.jpg

Exteriérové žalúzie?

Nájdeme pre Vás to správne riešenie!

close-up-young-man-luxury-travel-house.jpg

Sieťky na posuvné dvere?

Poradíme Vám a predvedieme vzorky – kvalitné posuvné sieťky.

Aby boli Vaše nové posuvné dvere skutočne dokonalé, prinášame sortiment doplnkov a služieb.

SL1600TT_Vista_da_Prospettiva_Laterale.jpg

Ponúkané typológie

Posuvné dvere nazývane aj francúzske okná je možné vyrobiť ako jednodielne, dvojdielne alebo viacdielne a s rôznou kombináciou posuvných krídiel.
Snímka obrazovky 2020-11-12 o 0.10.54.png
Snímka obrazovky 2020-11-12 o 0.11.16.png
posuvne2.jpg
Snímka obrazovky 2020-11-12 o 0.10.13.png
posuvne.jpg

Rady a tipy

NAJNOVŠIE

bottom of page