top of page

Doplnky a služby

Aby boli Vaše okná skutočne dokonalé a tvorili harmonický celok, prinášame kompletný sortiment doplnkov a služieb. 
white-window-with-mosuito-net-rustic-wooden-house.jpg

Nechcete byť doštípaní od komárov?

Už nemusíte trpieť máme pre Vás riešenie!

office-blinds-modern-wooden-jalousie-office-meeting-room-lighting-range-control.jpg

Svieti Vám slnko dovnútra? 

Ponúkame praktické riešenie – kvalitné interiérové tienenie. 

mosquito-net-wire-screen-house-window-protection-against-insect.jpg

Sieťky na hliníkové okná?

Zbavte sa dotieravého hmyzu, máme riešenie!

roller-blinds-windows-modern-house-window-with-shutter-outside.jpg

Prehrieva Vám slnko interiér?

Ponúkame praktické riešenie – kvalitné exteriérové tienenie.

abstract-grey-background-horizontal-lines-blinds.jpg

Exteriérové žalúzie?

Nájdeme pre Vás to správne riešenie!

close-up-young-man-luxury-travel-house.jpg

Sieťky na posuvné dvere?

Poradíme Vám a predvedieme vzorky – kvalitné posuvné sieťky.

plastove_okna_pmokna.jpg

DOPLNKY A SLUŽBY

Výber ponúkaných produktov

 • BEZPEČNOSŤ
  Hliníkové rámy sú navrhnuté kvôli bezpečnosti. Výber hliníkových dverí a okien poskytuje pevnú a stabilnú ochranu proti mechanickému poškodeniu. Použitím bezpečnostného skla je možné dosiahnuť ešte vyšší stupeň bezpečnosti.
 • ÚSPORA ENERGIE
  Pozornosť upriamená na životné prostredie a úspory pri hospodárení s energetickými zdrojmi nachádza v hliníkovom ráme s tepelným mostom silného spojenca. Voľba hliníka je v tomto prípade viac ako víťazná. Okno s tepelným mostom umožňuje tepelne izolovať prostredie (nízke hodnoty prechodu tepla aj vďaka technológii tepelného mostu) s menším rozptylom tepla. Ako v lete počas najteplejších mesiacov, tak aj v zime počas chladných mesiacov, je optimálna jeho izolačná funkcia.
 • ZVUKOVÁ IZOLÁCIA
  Ticho a pokoj sú pozitíva, ktoré v dome hľadáme. A preto je jednou z najväčších výhod hliníkových okien a dverí zvuková izolácia. Dvojité plus tohto aspektu spočíva v možnosti kvalitatívneho vylepšenia zvukovej atmosféry doma a v zaručení maximálneho súkromia rozhovorov a života vo vnútri.
 • UDRŽATEĽNOSŤ
  Spolu s dôrazom na energetickú účinnosť treba brať do úvahy aj ekologickú stopu hliníkových okien, pretože majú vplyv na naše životné prostredie a planétu. Pokiaľ ide o udržateľnosť, hliník nemá obdoby: zaručuje 100% recyklovateľnosť materiálu. Je to materiál vynikajúci pre našu súčasnú dobu, pretože zaručuje úplné opätovné použitie.
 • TRVANLIVOSŤ
  Na rozdiel od iných, ľahšie sa kaziacich materiálov, je výber hliníkových okien a dverí predvídavou a dlhotrvajúcou voľbou. Hliník je materiál obzvlášť odolný voči atmosférickým vplyvom.
 • PRESVETLENIE
  Vizuálne je hliník materiálom, ktorý dodáva prostrediu jas a živosť. Vytvára variácie, hry svetla a dáva značný pocit slobody. Vzhľadom na jeho osobitosti a potenciál je schopný byť len veľmi málo viditeľný a podporuje veľké okná, ktoré v rámoch poskytujú široké a panoramatické perspektívy.
 • ÚDRŽBA
  Odolnosť proti poveternostným vplyvom umožňuje hliníkovým rámom vydržať v priebehu času, ale zároveň zaisťuje nízky režim údržby, oveľa vyšší pre iné druhy materiálov.

Rady a tipy

NAJNOVŠIE

bottom of page