top of page
Z7.jpg

Zimné záhrady

Pohoda počas celého roka v každom počasí


Vytvárame moderný obytný priestor pre celoročné využitie, ktorý vyhovuje požiadavkám na estetiku, funkčnosť a odolnosť.

KOMFORTNÉ RIEŠENIE

Zimné záhrady si získali veľkú obľubu pre svoj moderný reprezentatívny dizajn, bezpečnosť a tvarovú stálosť. Vždy dbáme na vysokú kvalitu a estetiku. Používame energeticky úsporné a moderné materiály. Veľkou prednosťou je ich nenáročná údržba a dlhá životnosť.

PREČO ZIMNÁ ZÁHRADA? 

Tvorí prechodový prvok medzi interiérom a exteriérom s bohatými možnosťami využitia. Vyrába sa individuálne na mieru, aby splnila všetky požiadavky. Každá zimná záhrada je jedinečná. Štýlový a elegantný spôsob zväčšenia priestoru. Vytvára exkluzívne spojenie s prírodou.

Výhody našich zimných záhrad:

Pohodlie

Jednoduché používanie a ovládanie.

Presvetlenie

Dokonalý pocit priestoru a hry svetla.

Tepelná izolácia

Energeticky optimálne izolačné riešenia.

Konštrukcia

Dlhodobé a obzvlášť stabilné riešenie.  

Zvuková izolácia

Prinesie pozitívne ticho a pokoj.

Funkčnosť

Vysoká odolnosť a minimálne nároky.   

Zimná záhrada

Teplá zimná záhrada ponúka príležitosť získať viac priestoru, svetla a blízkosť prírody. Správne použitie izolačných skiel zaručí prirodzené presvetlenie priestoru, bez tepelných strát. Možnosť obdivovať prírodu v pohodlí, bez ohľadu na počasie. Dokonalé splynutie interiéru s exteriérom.

Efektívne využitie slnečného žiarenia

Nadčasová elegancia a funkčnosť

Zväčšuje úžitkovú obytnú plochu  

tepla-zimna-zahrada.png

- maximálne presvetlenie interiéru   - veľký rozsah šírky zasklenia až do 50 mm  - pestrá škála farieb a imitácií dreva   - vysoké statické hodnoty   - priaznivo ovplyvňuje priestorovú pohodu     - vysoký komfort pri každodennom používaní  - efektívne využitie slnečného žiarenia  - špičkové tepelno-izolačné a zvukovo-izolačné vlastnosti   - zväčšuje úžitkovú obytnú plochu     - atraktívne spojenie medzi vnútorným a vonkajším priestorom  

tepla-zimna-zahrada-farba.jpg

Spoznajte farby pre zimné záhrady, ktoré zdôraznia výnimočnosť   

Každý nájde tú svoju

Z6.jpg

ZIMNÉ ZÁHRADY

Dobré vedieť

 • BEZPEČNOSŤ
  Hliníkové rámy sú navrhnuté kvôli bezpečnosti. Výber hliníkových dverí a okien poskytuje pevnú a stabilnú ochranu proti mechanickému poškodeniu. Použitím bezpečnostného skla je možné dosiahnuť ešte vyšší stupeň bezpečnosti.
 • ÚSPORA ENERGIE
  Pozornosť upriamená na životné prostredie a úspory pri hospodárení s energetickými zdrojmi nachádza v hliníkovom ráme s tepelným mostom silného spojenca. Voľba hliníka je v tomto prípade viac ako víťazná. Okno s tepelným mostom umožňuje tepelne izolovať prostredie (nízke hodnoty prechodu tepla aj vďaka technológii tepelného mostu) s menším rozptylom tepla. Ako v lete počas najteplejších mesiacov, tak aj v zime počas chladných mesiacov, je optimálna jeho izolačná funkcia.
 • ZVUKOVÁ IZOLÁCIA
  Ticho a pokoj sú pozitíva, ktoré v dome hľadáme. A preto je jednou z najväčších výhod hliníkových okien a dverí zvuková izolácia. Dvojité plus tohto aspektu spočíva v možnosti kvalitatívneho vylepšenia zvukovej atmosféry doma a v zaručení maximálneho súkromia rozhovorov a života vo vnútri.
 • UDRŽATEĽNOSŤ
  Spolu s dôrazom na energetickú účinnosť treba brať do úvahy aj ekologickú stopu hliníkových okien, pretože majú vplyv na naše životné prostredie a planétu. Pokiaľ ide o udržateľnosť, hliník nemá obdoby: zaručuje 100% recyklovateľnosť materiálu. Je to materiál vynikajúci pre našu súčasnú dobu, pretože zaručuje úplné opätovné použitie.
 • TRVANLIVOSŤ
  Na rozdiel od iných, ľahšie sa kaziacich materiálov, je výber hliníkových okien a dverí predvídavou a dlhotrvajúcou voľbou. Hliník je materiál obzvlášť odolný voči atmosférickým vplyvom.
 • PRESVETLENIE
  Vizuálne je hliník materiálom, ktorý dodáva prostrediu jas a živosť. Vytvára variácie, hry svetla a dáva značný pocit slobody. Vzhľadom na jeho osobitosti a potenciál je schopný byť len veľmi málo viditeľný a podporuje veľké okná, ktoré v rámoch poskytujú široké a panoramatické perspektívy.
 • ÚDRŽBA
  Odolnosť proti poveternostným vplyvom umožňuje hliníkovým rámom vydržať v priebehu času, ale zároveň zaisťuje nízky režim údržby, oveľa vyšší pre iné druhy materiálov.
white-window-with-mosuito-net-rustic-wooden-house.jpg

Nechcete byť doštípaní od komárov?

Už nemusíte trpieť máme pre Vás riešenie!

office-blinds-modern-wooden-jalousie-office-meeting-room-lighting-range-control.jpg

Svieti Vám slnko dovnútra? 

Ponúkame praktické riešenie – kvalitné interiérové tienenie. 

Aby boli Vaše nové zimné záhrady skutočne dokonalé, prinášame sortiment doplnkov a služieb.

Rady a tipy

NAJNOVŠIE

bottom of page