top of page

Štýlové fólie a farby

Každý má svoj obľúbený odtieň   

Estetické požiadavky,
inovatívne technológie 

Laminovanie je jedinečná technológia, spĺňa najvyššie technické a funkčné požiadavky. Jej výsledkom sú neprekonateľné vlastnosti a dlhoročná farebná stálosť. Farebné plastové okná sú odolné, stálofarebné a ľahko sa čistia.

Objavte jedinečné
farebné možnosti

Farebné fólie na plastové okná môžu vyzdvihnúť estetiku a eleganciu. Hra svetla a farebných tónov dodáva nezameniteľný charakter. Dokážete tak individuálne prispôsobiť vysnívaný štýl od klasického až po modernú architektúru.

Výhody našich farebných riešení:

Viacfarebné

možnosti a riešenia 

Odolné  

stálofarebné prevedenie

Starostlivo

vybrané farby a fólie 

Jednostranné

alebo obojstranné 

Jednoduchá

údržba a starostlivosť

Fólie dreva

inšpirované prírodou

Farby štandard

NEMUSÍTE SA OBMEDZOVAŤ

Jedinečná estetika a prirodzené teplo boli vždy charakteristické pre drevené okná. Ale kvôli nákladom a častej údržbe je potrebné robiť kompromisy pri ich použití. Plastové okná s dekoratívnou fóliou dreva sú veľmi jednoduché na údržbu a nie je potrebné ich ošetrovať ochrannými nátermi. Pre milovníkov prírodnej krásy dreva máme alternatívu. Plastové okná s dreveným dekórom, ktorý je nielen vizuálny, ale aj haptický. Tým dosiahneme prirodzený vzhľad a štruktúru dreva. 

Kvalitné povrchové úpravy 

Prirodzený vzhľad dreva 

Vysoká odolnosť

DOKONALÉ FAREBNÉ ZLADENIE

Farby neštandard 

Mať nové okná v štýlovej antracitovej farbe, alebo v dube nie je žiadny problém. Vytvorte si vlastnú kombináciu - laminácia môže byť na jednej strane a z druhej môžu okná zostať biele alebo naopak. Farebné prevedenie okien môže byť jednostranné alebo obojstranné. Použitie farebného jadra umožňuje zladenie celého okna. Pri obojstrannom prevedení po otvorení okna už nie je vidieť farebný rozdiel medzi dekórom a jadrom. Objavte nekonečné možnosti farieb a nechajte vyniknúť Váš dom.

Rýchla a efektívna údržba

Odolnosť proti oderu

Jedinečná estetika 

Farby RAL 

EXKLUZÍVNY DIZAJN A ŠTÝL

Moderná architektúra sa vyžíva v atraktívnych tvaroch a farbách budov. Kladie dôraz na farby pre zdôraznenie individuálneho dizajnu stavby. Okrem obľúbených odtieňov sivej ponúkame niekoľko stoviek ďalších farebných prevedení, dostupných z palety farieb RAL. Využite obrovský priestor pre kreativitu a zdôraznite individualitu celého projektu.

Individuálne farebné riešenie               

Atraktívny dizajn  

Moderné odtiene 

Články

NAJNOVŠIE

bottom of page